Yem Katkıları

VERIMIX VITACALFO

VERIMIX VITACALFO

Yetişkin ruminantlar (koyun, keçi, süt ve besi sığırları) için hazırlanmıs vitamin ve mineral premiksidir. Kalsiyum, fosfor ve tuz içerir. Yetişkin ruminantların tüm gereksinimlerini karşılar.

VERIMIX KRISTAMIN

VERIMIX KRISTAMIN

Süt, besi sığırları ve keçilerin beslemesinde kullanılmak üzere üretilmiş tamamlayıcı kristalize melas kovasıdır. Vitamin D2 ve D3 birlikte kullanılmamalıdır. Sadece hedef hayvan grubunda kullanılır. Yemlik ve sulukların yanında hayvanların rahatça ulaşabileceği biçimde konumlandırılmalıdır.

VERIMIX MEDICAS

VERIMIX MEDICAS

Yetişkin ruminantlar (koyun, keçi, süt ve besi sığırları) için hazırlanmış, asidoz önleyici organik mineral katkılı bir üründür. Sodyum bikarbonat, magnezyum, oksit ve canlı maya içerir. “Buffer” etkilidir. İşkembe asitliğini (ph) düzenler, asidoz sorunlarını giderir. Tırnak, döl ve verim problemlerinin çözümünde faydalıdır.
VERİMİX Blok B

VERİMİX Blok B

Büyükbaş hayvanlar için hazırlanmış yalama taşıdır.

VERİMİX Blok K

VERİMİX Blok K

Koyun ve kuzular için hazırlanmış yalama taşıdır.
VERIMIX JUNIOR

VERIMIX JUNIOR

Buzağı, kuzu ve oğlaklar için hazırlanmış, vitamin ve mineral premiksidir. Vitamin ve mineral eksikliklerini tamamlar. Kesif yemini kendi yapan işletmeler için 1 ton yeme 5 kg. katılır.
VERIMIX DOGA

VERIMIX DOGA

Yetişkin ruminantlar ( koyun, keçi, süt ve besi sığırları) için hazırlanmış, organik mineral katkılı vitamin ve mineral premiksidir. Sodyum bikarbonat, magnezyum oksit ve canlı maya içerir. “Buffer” etkilidir. İşkembe asitliğini (ph) düzenler. Tırnak, döl ve verim problemlerinin çözümünde faydalıdır.
VERIMIX MASTER

VERIMIX MASTER

Yetişkin ruminantlar (koyun, keçi,süt ve besi sığırları) için hazırlanmış, vitamin ve mineral premiksidir. Kesif yemini kendi yapan işletmeler için 1 ton yeme 5 kg. katılır.